Nowy Biznes

Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak trudno w obecnych czasach otworzyć własny biznes, kiedy rynek wypełniony jest przeróżnymi firmami, które na każdym kroku konkurują ze  sobą. Często otwarcie własnej działalności wiąże się z ogromnym nakładem finansowym i dużym ryzykiem czy poniesione koszty się zwrócą. W skrajnych, ale niestety spotykanych sytuacjach, firmy nie wytrzymują konkurencji czy kosztów własnej działalności i trzeba zamknąć biznes z ogromnym długiem do spłaty..

stanleybox_ssrpolska

Z pomocą przychodzi system SSR i pakiet na start: NOWY BIZNES.
Pozwala on niewielkim nakładem finansowym bez zbędnych dodatkowych kosztów rozpocząć działalność gospodarczą.
Mając nowoczesny produkt, świetny pomysł na biznes i wykorzystując nową branżę usług jaką jest  SMART REPAIR (wart według ostatnich badań 70 mln euro rocznie i ciągle się rozwija)- sukces jest niemal pewny.
Dzięki unikatowej i opatentowanej technologii SSR podbił rynek amerykański, światowy i europejski a teraz, dzięki naszej firmie przyszedł do Polski .

 

 

Co cechuje system SSR:

 • Jest łatwy w użyciu
 • Nie potrzebne jest wcześniejsze doświadczenie
 • Nie wymagane są specjalistyczne narzędzia.
 • Potrzeba tylko kilku godzin szkolenia i ktoś kto absolutnie nie ma doświadczenia z karoserią samochodową może przeprowadzić samodzielne naprawy.

Nie jest  ważne co wiesz albo nie wiesz o farbach SSR. Możesz zacząć niezwłocznie doskonalić swoje umiejętności czy  zwiększyć zakres usług
SSR DAJE GWARANTOWANE REZULTATY.

Jak łatwy jest proces naprawy drobnych uszkodzeń dzięki SSR?
clock2_64_1  
1 minuta przygotowanie powierzchni

clock2_64_6  6 minut aplikacja farby

clock2_64_11  11 minut nakładanie aktywatora

clock2_64_15  15 minut polerowanie

 

Korzyści uzyskane dzięki technologii SSR:

  • Możliwości dobrego zarobku
  • Średni czas naprawy zadrapania przy technologii SSR to około 15 minut. Łatwo policzyć zysk, gdy malowanie 1 elementu karoserii przy tradycyjnej metodzie to koszt około 300,00 zł
  • Element karoserii nie nosi znamion malowania, nie ma szpachli (bardzo ważne dla wszystkich klientów)
  • Możliwości usuwania rys na samochodach, które mają bardzo mało lakieru lub na elementach plastikowych bez ryzyka przetarcia lakieru bezbarwnego.

auto-1467792_1280

Nasi klienci, którzy zdecydują się na współpracę z naszą firmą otrzymają kompletna wiedzę o naprawie zarysowań, otarć czy odprysków przy pomocy technologii SSR oraz zostaną umieszczeni na Mapie Techników SSR Polska. Dzięki temu wszyscy, którzy będą chcieli naprawić swój samochód bez kosztownego lakierowania, nakładania szpachli czy oddawania samochodu do warsztatu na kilka dni będą kierowani do współpracującej z nami firmy znajdującej się najbliżej potencjalnego klienta.

Pomagamy w załatwianiu formalności w uzyskaniu dotacji w urzędzie pracy na otwarcie nowego biznesu.